טיפול קבוצתי בילדים ונוער "אל תלך לפניי, כי אולי לא אצעד אחריך. אל תלך מאחוריי, כי אולי לא אדע להוביל. לך פשוט לצידי, והיה ידידי." - אלבר קאמי טיפול פרטני לילדים ונוער "הדברים שגורמים לי להיות שונה הם הדברים שגורמים לי להיות מי שאני" (א.א.מילן פו הדוב) הדרכת הורים "ליבו של ההורה הוא חדר הלימוד של ילדו" -ה. וו. בייצ'ר טיפול באמנות במודל יחודי "לכל סוגי האמנות אותה התכונה - הן מאחדות בני אדם" - לב טולסטוי
עמוד הבית2020-09-06T11:26:12+03:00

"משעולים" המרכז הירושלמי לתרפיה ביצירה והבעה.

 אצלנו הטיפול זה אמנות..

משעולים הוקם מתוך חזון ליצור מרחב טיפולי בתוך הקהילה, לילדים ונוער החווים בידוד חברתי. הצוות פיתח מודל ייחודי שמטרתו לעזור לילדים להשתלב ולמצוא את מקומם בחברה, לפתח דימוי עצמי חיובי ולאפשר להם לממש את עצמם. עמותת "משעולים", המרכז הירושלמי לתרפיה ביצירה והבעה, מסייעת מזה 35 שנה לילדים ונוער במצבי משבר ומצוקה, ומציע טיפול קבוצתי באמצעות המשחק והאמנויות. "משעולים" מטפלת בילדים ומתבגרים בגילאים – 4-18 שנים, יהודים וערבים, מכל שכבות האוכלוסיה, המתמודדים עם קושי ביצירת קשר בן אישי והבנת הקוד החברתי על רקע בעיות רגשיות , בעיות במשפחה, עיכוב התפתחותי אורגני נאורולוגי או טראומות אישיות.

קראו עוד…

  • 2nd Slideshow 1
  • 2nd Slideshow 2
  • 2nd Slideshow 3
  • 2nd Slideshow 4
  • 2nd Slideshow 5
  • 2nd Slideshow 6

    במשעולים מודל טיפול ייחודי שמטרתו לעזור לילדים לפרוץ את מעגל הבדידות, לפתח דימוי עצמי חיובי ולקדם הסתגלות תוך מימוש היכולות הטמונות בהם. המודל משלב פסיכותרפיה קבוצתית ושימוש במשחק ובאמנויות (ציור, פיסול, דרמה, מוסיקה ותנועה) וכולל עבודה עם הורים לצד טיפול בילד. 

טיפולים וסדנאות

חדשות ומאמרים מקצועיים

אודות
סיור וירטואלי
השכרת החלל
יצירת קשר
עבור למעלה